تبلیغات
اخبار شهرستان فیروزکوه "فیروزکوه نیوز" - اطلاع‏رسانی خودباوری را در مردم ایجاد می‏كند
 
 
معاون فرماندار فیروزكوه:
اطلاع‏رسانی خودباوری را در مردم ایجاد می‏كند

خبرگزاری فیروزکوه نیوز: معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه گفت: هدف از اطلاع‏رسانی از خدمات دولت، ایجاد روحیه نشاط و خودباوری میان مردم است.


به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزكوه، اسماعیل اسفندیار در جلسه ستاد سیاست‏گذاری بزرگداشت هفته دولت كه در فرمانداری شهرستان فیروزكوه برگزار شد، از زحمات اداراتی كه برنامه‏های هفته دولت را تدوین و ارسال كردند، تقدیر كرد.
وی اظهار داشت:

ادرات تربیت بدنی، شبكه بهداشت و درمان، شهرداری، آموزش و پرورش، هلال احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، تبلیغات اسلامی و امور بانوان فرمانداری زحمت كشیدند و برنامه‏های هفته دولت را در قالب جدولی تدوین و ارسال كردند.
معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه ادامه داد: چیزی كه باید برای هفته دولت باید پررنگ‏تر دیده شود، اطلاع‏رسانی از خدمات دولت است.
اسفندیار تصریح كرد: دستگاه‏های اجرایی باید برای اطلاع‏رسانی به مردم از خدمات صورت گرفته، بنرهایی را تهیه و با تمثال‏هایی از شهیدان رجایی و باهنر در وروی و خروجی و سطح شهر نصب كنند.
وی تاكید كرد: همچنین تمام دستگاه‏های اجرایی بر سردرب ادارات پلاكارد و بنر نصب كنند تا مردم از خدمات ارائه شده، آگاه شوند.
معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه ادامه داد: همان طور كه وظیفه مسئولان خدمات‏رسانی است، حق مردم هم اطلاع داشتن از این خدمات است.
اسفندیار تصریح كرد: توقع ما این است كه ادارت به بهترین نحو بروشورهایی را برای اطلاع‏رسانی به مردم تدارك ببینند.
وی اظهار داشت: همچنین اگر اطلاعات ارائه شده از سوی ادارات به صورت مقایسه‏ای باشد، امید را در بین مردم زنده می‏كند.
معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه تاكید كرد: هدف از اطلاع‏رسانی ایجاد روحیه نشاط و خودباوری میان مردم است.
اسفندیار با بیان اینكه خدمات بی‏سابقه‏ای در این دولت ارائه شده، اضافه كرد: اگر دولتی به عنوان دولت سازندگی قلمداد می‏شود در حال حاضر كه این دولت نهایت فعالیت را برای ارائه خدمات به مردم داشته چه باید نام بگیرد.
وی تصریح كرد: معمولا در روستاها، اطلاع‏رسانی از خدمات دولت مغفول واقع می‏شود.
معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه تاكید كرد: توجه دولت به روستاها و مناطق محروم بسیار مهم است.
اسفندیار اضافه كرد: دهیاران باید با همكاری دستگاه‏ها، بنری را برای اطلاع‏رسانی مردم روستاها از خدمات دولت تهیه و در ورودی روستاها نصب كنند.
وی ادامه داد: دستگاه‏های اجرایی باید پروژه‏های عمرانی قابل افتتاح خود را در هفته دولت به معاونت عمرانی فرمانداری اعلام كنند تا بازدید از آن صورت گیرد.
معاون برنامه‏ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان فیروزكوه با تاكید بر حضور مسئولان در نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس، اضافه كرد: مسئولان موظف هستند به عنوان پیشتازان در مراسم و برنامه‏های مناسبت‏های مختلف حضور پیدا كنند.
نوع مطلب : عناوین کل اخبار، اخبار برگزیده، 
برچسب ها : فیروزکوه نیوز، اخبار شهرستان فیروزکوه، فیروزکوه، اخبار فیروزکوه،
اخبار شهرستان فیروزکوه "فیروزکوه نیوز"
به اولین ,جامعترین و بروزترین سایت خبری شهرستان فیروزکوه خوش آمدید.
درباره وبلاگ

با عـــرض ســـــــــــلام و احـــــــــترام
این وب جهت دست یابی سریع و راحت تر شما شهروندان محترم فیروزكوهی به اخبار روز شهرستان ایجاد شده است.

بروزترین و كاملترین اخبار شهرستان فیروزكوه را در فیروزكوه نیوز بخوانید.

خبرگزار:آقای محمد حسین سیر

مدیر وبلاگ : احسان شورونی
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :