نسخه چاپیارسال به دوستان

خبرگزاری فیروزكوه نیوز

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فیروزکوه از ایجاد "گنجینه اسناد" و تعویض شناسنامه‏های مخدوش در آستانه انتخابات در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ایجاد گنجینه اسناد فیروزکوه / تعویض شناسنامه‏ها در آستانه انتخابات

نادر بختیاری  بیان کرد: در فیروزکوه در 20 مرداد ماه سال 1304 نخستین سند هویتی برای "میرزا ابوتراب سعیدی" صادر شد و تا امروز این کار در این شهرستان ادامه دارد.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فیروزکوه افزود: روزانه 30 جلد شناسنامه جدید در فیروزکوه صادر و به مردم تحویل می‏شود و در زمان کوتاهی سعی بر این داریم تا تمامی شناسنامه‏های موجود در فیروزکوه را به شناسنامه‏های مکانیزه تبدیل کنیم.
بختیاری اضافه کرد: در گذشته، 500 جلد شناسنامه را به صورت ماهانه تعویض می‏کردیم؛ اما با نزدیک ‏شدن به انتخابات و به دلیل لزوم در دست بودن شناسنامه برای حضور مردم در انتخابات، فشار کاری خود را کمتر کردیم و اولویت را بر شناسنامه‏های مخدوش و فرسوده گذاشتیم.
وی تصریح کرد: شناسنامه‏ای که خوانا نباشد، در اولویت تعویض قرار دارد و بعد از انتخابات روند کاری اداره ثبت احوال شهرستان فیروزکوه به شکل اول ادامه پیدا می‏کند و سعی می‏کنیم تا با افزایش کار و سرعت چاپ شناسنامه‏های بیشتری را تعویض کنیم.
بختیاری تصریح کرد:

در حال حاضر، روزانه 20 تا 25 جلد شناسنامه جدید صادر می‏کنیم و این طرح سه ساله است که به مرور انجام می‏شود و اجباری هم در کار نیست و فراخوانی قطعی برای مردم صادر نشده است.
وی گفت: قرار بر این شد تا در سایت اداری خود، قسمتی را تحت عنوان "گنجینه اسناد" که شامل اطلاعات بزرگان، شهیدان، دانشمندان و ... است،در آرشیو خاصی نگهداری کنیم.
بختیاری تصریح کرد: کارت ملی هوشمند نیز تا چهار سال آینده به دست مردم می‏رسد و این کارت از ادغام چند کارت و تبدیل به یک نوع خدمت ایجاد می‏شود.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فیروزکوه افزود: با اجرای این طرح، مردم خدمات خود را از دولت الکترونیک به خوبی دریافت می‏کنند و با افرادی که می‏خواهند جعل اسناد سجلی انجام دهند، طبق قانون برخورد می‏شود و این دست از افراد به مراجع قضایی معرفی می‏شوندنوع مطلب : عناوین کل اخبار، 
برچسب ها :
اخبار شهرستان فیروزکوه "فیروزکوه نیوز"
به اولین ,جامعترین و بروزترین سایت خبری شهرستان فیروزکوه خوش آمدید.
درباره وبلاگ

با عـــرض ســـــــــــلام و احـــــــــترام
این وب جهت دست یابی سریع و راحت تر شما شهروندان محترم فیروزكوهی به اخبار روز شهرستان ایجاد شده است.

بروزترین و كاملترین اخبار شهرستان فیروزكوه را در فیروزكوه نیوز بخوانید.

خبرگزار:آقای محمد حسین سیر

مدیر وبلاگ : احسان شورونی
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic