خبرگزاری فیروزکوه نیوز:
 سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه گفت: اصول و هنجارهایی وجود دارند که باید در درون و بیرون گود ورزش رعایت شوند تا بتوان با اهمیت دادن به منافع جمعی به رشد اجتماعی دست یافت.
به گزارش خبرنگار فیروزکوه نیوز، مهدی صداقت عصر شنبه در نخستین جلسه هیئتهای ورزشی شهرستان فیروزکوه در سال 91 افزود: هیئتهای ورزشی بازوان پرتوان ورزش شهرستان هستند و امید است بتوان در کنار یکدیگر در جهت نیل به هدف توسعه ورزش شهرستان و اهداف متعالی آن گام برداشت.

وی با بیان اینکه در این راه سختیها و دشواریهای فراوانی در انتظار است، بیان داشت: وقتی در ورزش قبول مسئولیت می شود باید با تمامی کمبودها و دشواریهای راه ساخت و با اندک بضاعت موجود نیز به ادامه مسیر فکر شود.

این مسئول توجه به مدیریت ورزشی را به عنوان یکی از رشته های تخصصی که هم اکنون در دانشگاههای سراسر کشور تدریس می شود، مهم عنوان کرد و ادامه داد: مسئولیت هیئتهای ورزشی یک مسئولیت بسیار تخصصی است و لذا در این رهگذر باید برنامه ریزی داشته و برنامه محوری را در دستور کار خود قرار داد.

وی با اشاره به نقش فرهنگی و تربیتی ورزش در جامعه، عنوان کرد: اگر احترام، اعتماد و صداقت در محیط ورزش سرلوحه کار قرار داده شود، شکوفایی ورزش شهرستان قطعاً راه زیادی در پیش نخواهد داشت.

سرپرست اداره ورزش و جوانان فیروزکوه  ادامه داد: برنامه محوری رکن رکین کار در بدنه ورزش است و هیئتهایی موفق اند که برنامه محوری در طول سال را در دستور کار قرار دهند.
نوع مطلب : عناوین کل اخبار، ورزشی، 
برچسب ها :
اخبار شهرستان فیروزکوه "فیروزکوه نیوز"
به اولین ,جامعترین و بروزترین سایت خبری شهرستان فیروزکوه خوش آمدید.
درباره وبلاگ

با عـــرض ســـــــــــلام و احـــــــــترام
این وب جهت دست یابی سریع و راحت تر شما شهروندان محترم فیروزكوهی به اخبار روز شهرستان ایجاد شده است.

بروزترین و كاملترین اخبار شهرستان فیروزكوه را در فیروزكوه نیوز بخوانید.

خبرگزار:آقای محمد حسین سیر

مدیر وبلاگ : احسان شورونی
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic